Serwis

Jako profesjonaliści w swoich fachu, oferujemy kompleksową obsługę naszych Klientów, dlatego wśród posiadanych usług, znajduje się także serwis. Gwarantujemy profesjonalne części zamienne, niezbędne do serwisowania wszystkich sprzedawanych przed nas urządzeń. Dodatkowo, nasi pracownicy służą pomocą i wiedzą, co pozwala zachować szczególną dbałość o baseny przez cały sezon.
Wieloletnia obecność na rynku sprawiła, że mamy dostęp niemal do wszystkich producentów. Dzięki temu podejmujemy się również serwisowania obiektów, zbudowanych przez konkurencję. Oferta serwisowania dotyczy także basenów prywatnych i publicznych, a ponadto różnorodnych fontann, wodnych placów zabaw i tężni solankowych.
Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę stałego serwisu. Oznacza to, że podpisując z nami umowę serwisową, otrzymują Państwo nie tylko niższe ceny naprawy i części zamiennych, ale także krótszy czas oczekiwania na wizytę. Dzięki temu termin naprawy skracamy do minimum. Umowa serwisowa pozwala również na indywidualne ustalanie częstotliwości wizyt w naszym serwisie, w zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań.
Oferta serwisowa powstała z myślą o najbardziej wymagających Klientach, którzy ponad wszystko cenią sobie komfort oraz profesjonalną i kompleksową obsługę. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była dla Państwa jak najbardziej atrakcyjna i konkurencyjna.

previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Slider
Kontakt

Formularz kontaktowy

[]
1 Step 1
Imię
Telefon
Treść wiadomości
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder